Producent obuwia Vi-GGa-Mi

O nas

Marka Vi-GGa-Mi powstała w 1992 roku. Firma od początku istnienia zajmuje się produkcją obuwia dedykowanego dzieciom. Vi-GGa-Mi to przedsiębiorstwo rodzinne z wyłącznie polskim kapitałem. Dzięki tak długiej obecności na rynku produkcji obuwia dla dzieci oraz wypracowanej przez lata elastyczności w podejściu do potrzeb klientów, firma może pochwalić się dużym doświadczeniem praktycznym wykorzystywanym zarówno w procesie projektowania wzorów jak też w samym procesie produkcji i współpracy z odbiorcami. Własny dział projektowania owocuje oryginalnością wzornictwa nie tylko w wymiarze konstrukcyjnym obuwia, ale też zaskakuje różnorodnością materiałów oraz spodów. W produkcji używamy bawełny (wyściółka, czyli wnętrze obuwia, z którym styka się stopa dziecka jest produkowane u nas wyłącznie z bawełny), cholewki są natomiast z bawełny i poliestru, który daje nieograniczone możliwości odwzorowania kolorów. Lekkie, bezwonne i elastyczne spody to zasługa specjalnego składu tworzywa PVC.

Od samego początku istnienia zakładu z największą starannością dbamy o każdy element konstrukcji obuwia, by zapewnić dzieciom bezpieczeństwo użytkowania i wygodę poruszania się w naszych bucikach. Zgodnie z zasadami poprawności konstrukcyjnej nasze obuwie posiada m.in. odpowiedniej wysokości usztywniony zapiętek, który utrzymuje stopę dziecka w prawidłowej pozycji, pomimo, iż jest to obuwie ogólnego użytku, a nie specjalistyczne. Ponadto modele obuwia w naszej szerokiej ofercie posiadają regulowane zapięcie (rzepy, klamerkę lub wysokiej jakości gumki), dzięki czemu mogą być użytkowane przez wszystkie dzieci, gdyż można dobrać odpowiedni wzór do tęgości stopy dziecka. Klient ma u nas szeroki wybór, nie tylko w zakresie preferowanej kolorystyki czy zdobień, ale również w zakresie odpowiedniej regulacji, wzuwalności i zapewnienia wygody w noszeniu. Nasze obuwie dzięki technologii produkcji, jaką stosujemy, co do zasady w standardzie nie wymaga dodatkowej wkładki, ale dla wygody naszych Małych Klientów umożliwiamy opcję zakupu butów zarówno w standardzie, z wkładką skórzaną jak też atestowaną absorpcyjną wkładką Actifresh. Oferujemy obuwie w rozmiarach od 18 do 36.

Produkowane w Vi-GGa-Mi obuwie tekstylne dla dzieci jest przewiewne, dzięki czemu stopa małego użytkownika na pewno nie ulegnie przegrzaniu. Przewiewność stopie zapewniają również specjalnie zaprojektowane spody obuwia. Ich kształty zostały opracowane w naszym dziale wzorniczym. Specjalne stożkowe otwory wentylacyjne w podeszwie odprowadzają na zewnątrz ciepło powodując, że stopa się nie przegrzewa i mniej poci, a stożkowy kształt nie przepuszcza do wewnątrz wilgoci. W naszej ofercie znajdują się buty do szkoły, przedszkola i do użytku na zewnątrz.

W każdym sezonie staramy się poszerzać ofertę o nowe wzory i wprowadzamy nowe opcje kolorystyczne oraz niebanalne wzory spodów, aby usatysfakcjonować każdego z naszych Klientów.

Obuwie naszej produkcji znajdziecie Państwo w hurtowniach i sklepach na terenie całego kraju, zachęcamy też do zakupów w naszym sklepie internetowym, gdzie znajdziecie Państwo również modele niedostępne w ofercie katalogowej.

Hurtownie i sklepy zapraszamy do współpracy Oferta Katalogowa, a Klientów indywidualnych zachęcamy do zakupów we współpracujących z nami sklepach stacjonarnych ( pytajcie o markę Vi-GGa-Mi! ) oraz do  Sklepu internetowego.